Warsztaty w technice Mixed-Media – książka

Termin

28 Październik 2017 (sobota), godz. 09:00 - 12:00

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Zapraszam  na mix-mediowe warsztaty  z książką. Nie będziemy - co mogłaby sugerować nazwa - czytać książek, tylko ozdobimy szkatułkę-ksiażeczkę w technice łączonej: decoupagemixed media. 

Ta popularna ostatnio technika to struktury, faktury, przecierki, szablony, stemple, tusze, spraye, dodatki scrappowe  i co tam komu fantazja podrzuci. Postaramy się nieco je okiełznać i wprowadzić trochę usystematyzowanej wiedzy.

Wykorzystamy preparaty przeznaczone do tej ostatniej techniki: pasty (pękające,  strukturalne, piaskowe), żele, spraye aquacolor,  tusze, bejce akrylowe, preparaty do rdzy, farby metaliczne, opalizujące, transparentne, szablony, stemple, embossing na gorąco, dodatki i wykończenia scrappowe. Ale omówimy także i spróbujemy uzyskać podobny efekt zwykłymi preparatami, używanymi do tej pory: farbami akrylowymi, patynami itp. Będzie to prawdziwy mix technik, a w efekcie otrzymamy max efektów: struktury, faktury, mieniące się kolory, wielowymiarowa powierzchnia, a wszystko daje asumpt do pobudzenia wyobraźni naszej i widza.

Zapraszam!.

 

DSCF3335DSCF2158DSCF2151 DSCF2155    DSCF2152DSCF2147DSCF1723 copy DSCF2154DSCF2159DSCF2161

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Relaks, nauka i cała masa porad
Świetnie spędzona sobota w miłej atmosferze. Relaks, nauka i cała masa praktycznych porad dla amatorów decu.
Serdecznie polecam, ja na pewno wrócę do pracowni na poddaszu.
Małgorzata Buczek