Voucher na warsztaty – bon prezentowy

Termin

01 Styczeń 2019 (wtorek), godz. 00:00 - 00:15

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Wolnych miejsc: 37

Zapisz się

zaproszenie-decoupage

Propozycja na prezent dla bliskiej osoby: "voucher na warsztaty", do wykorzystania  na dowolne warsztaty w ciągu całego 2019 roku.  Do wyboru kilka wysokości kwoty. Obdarowany może sobie wybrać dowolne warsztaty w roku 2019  (ew. różnica w cenie do wyrównania przed spotkaniem) lub kurs indywidualny o wybranej prze siebie technice.

Może to być oryginalny i doskonale trafiony prezent dla osoby, która sama nie może się zdecydować (mało czasu? może nie potrafię? innym razem? są pilniejsze sprawy i wydatki?), a my wiemy, że to lubi i sprawimy jej wielka przyjemność. Nieoceniony czas poświęcony tylko sobie, wspaniały relaks i może realizacja marzenia?,  przyjemne zajęcie i miła pamiątka w postaci samodzielnie ozdobionego, pięknego przedmiotu.

Do wyboru:

  • voucher w wersji elektronicznej (do samodzielnego wydrukowania)
  • voucher w postaci ozdobnej kartki do wysłania pocztą na adres darczyńcy bądź obdarowanego (szczegóły do uzgodnienia mailem)

wysyłam natychmiast po zaksięgowaniu kwoty na koncie.

DSCF3244 copydsc_1903blog DSCF2544 DSCF1737 copy 20160510_213642 max-swiateczne-swiece kolczyki-kwiat maska-wenecka1 max-ikony max-obraz3d

decoupage na szkle
decoupage na szkle

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zapisując się na warsztaty, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem oraz polityką prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do dokonania rezerwacji.
Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Kurs indywidualny 250,00zł
Voucher III 150,00zł
Voucher II 120,00zł
Voucher I 90,00zł


Wczytuję mapę...
Warsztaty ciekawe, dobrze przygotowane
Warsztaty ciekawe, dobrze przygotowane. Kameralne grono uczestników sprzyja twórczej pracy. Pani Małgorzata dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz sprytnymi sposobami na tańsze odpowiedniki preparatów i akcesoriów. Szczerze polecam.
3ewa