Technika pergaminowa – III. stopień

Termin

13 Czerwiec 2017 (wtorek), godz. 18:00 - 20:30

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Warsztaty dla zainteresowanych techniką pergaminową i znających już podstawy.

Tym razem ozdobne dziurkowanie i wytłaczanie przy użyciu specjalistycznych narzędzi i metalowych siatek. Ta technika pozwala szybko i sprawnie uzyskać piękne, koronkowe, ażurowe wzory, wykonane z matematyczną dokładnością.

Wszystkie narzędzia i materiały w cenie kursu. Klimatyczne i klimatyzowane wnętrze, kawa, herbata, przekąski i widok z okna - gratis :)

DSCF4878DSCF9004   DSCF4885  DSCF4877 DSCF4876 2-wrzesień designeBreton-Lace-RenewedFree Honeycomb CardPergaWorld 39DSCF8507

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Dziękuję Pani Małgorzacie
Dziękuję Pani Małgorzacie za wspólny czas przy "szklanej kuli z zimowym pejzażem w środku" :-). Czas spędzony w przesympatycznej atmosferze. Jestem zauroczona tym, co wykonuje Pani Małgosia. Mega wiedza i umiejętności!! Czas warsztatów wspominam baaardzo miło. Pani Małgosia z cierpliwością tłumaczyła i pokazywała poszczególne kroki pracy. Chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o szczegółach i Pani nauczycielka zaspakajała moją ciekawość. Kula jest przepiękna i chciałabym jeszcze wieeeele rzeczy się nauczyć, stąd plany moje, aby skorzystać z niejednego kursu u Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu za kurs i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie.
Dorota Wójcik