Technika pergaminowa – III. stopień

Termin

13 Czerwiec 2017 (wtorek), godz. 18:00 - 20:30

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Warsztaty dla zainteresowanych techniką pergaminową i znających już podstawy.

Tym razem ozdobne dziurkowanie i wytłaczanie przy użyciu specjalistycznych narzędzi i metalowych siatek. Ta technika pozwala szybko i sprawnie uzyskać piękne, koronkowe, ażurowe wzory, wykonane z matematyczną dokładnością.

Wszystkie narzędzia i materiały w cenie kursu. Klimatyczne i klimatyzowane wnętrze, kawa, herbata, przekąski i widok z okna - gratis :)

DSCF4878DSCF9004   DSCF4885  DSCF4877 DSCF4876 2-wrzesień designeBreton-Lace-RenewedFree Honeycomb CardPergaWorld 39DSCF8507

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Polecam, nie znam lepszych warsztatów!
Warsztaty u pani Małgosi są najlepsze ze wszystkich! Mamy wiele materiałów do wykorzystania, w efekcie każda praca jest inna, co daje nam inspirację na przyszłość. Podczas zajęć, pani Małgosia odpowiada na wszystkie pytania, podaje masę szczegółów więc zarówno debiutanci jak i bardziej zaawansowani korzystają z Jej wiedzy. Dowiadujemy się jakie materiały w danej technice można kupić gotowe oraz jak w tani sposób uzyskać zamienniki z podobnym efektem. Takie warsztaty, to kopalnia wiedzy plus cudowne prace. Za żadne skarby nie pozbędę się książki zrobionej na tych warsztatach!
Renata Salamon