Królewskie jajo z damą

Termin

23 Marzec 2019 (sobota), godz. 11:00 - 14:00

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Królewskie jajo z damą może konkurować z jajami Faberge ;-)  Nietypowy kształt ze ściętym bokiem i ustawienie na podwyższonym postumencie, a także bogactwo zdobień nadaje mu prawdziwie królewski wygląd. Motyw jest typowo krakowski, nasza "Dama z łasiczką (vel gronostajem)", ale na życzenie możemy zamienić go na inną damę lub inny motyw (np. kwiatowy). To olbrzymie jajo jest większe od strusiego, ma ponad 20 cm wysokości.

Na warsztatach nauczymy się samodzielnie przygotować taką formę jaja*, wykorzystamy metodę dekupażu klasycznego, wycisków z form, poznamy sposoby wykonania ozdobnych dekoracji, uzyskiwania ciekawych odcieni metalicznych, postarzania (alterowania) i stosowania dodatkowych zdobień.

*) lub za dodatkową opłatą dostępny będzie gotowy drewniany zestaw jaja na podstawce

front-jajo20190227_142828mix20190301_160443

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Opinia o warsztatach
Kursy Pani Małgosi to naprawdę świetna robota.
Można nie tylko wypocząć w miłej atmosferze, ale odpoczywając stworzyć przepiękną rzecz , która długo cieszy oko człowieka (jak np. przecudne bombki).
Najlepsze jest to, że nie trzeba się martwic się, tym że czegoś się nie umie – bo P. Małgosia z każdego człowieka te umiejętności potrafi wydobyć.:)
I fajnie jest zdziwić się na warsztatach– że, ja coś tak ładnego wykonałam :)
Byłam na kilku warsztatach, i na nic innego bym ich nie zamieniła- to najfajniejszy prezent jaki można sobie samemu przede wszystkim zrobić.
Potem tymi prezentami – można tez innych obdarowywać- co równie dużą frajdę sprawia.:)
Wiesława Piędzio