Lazurytowe jajeczko z wiosennym pejzażem w środku

Termin

26 Marzec 2019 (wtorek), godz. 17:00 - 20:00

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Jajeczko z wiosennym pejzażem w środku to odpowiednik zimowego krajobrazu zamkniętego w banieczce. Ale teraz zamiast zaśnieżonych domków mamy do czynienia z kolorowymi domkami z ukwieconymi balkonami i oknami, zamiast śniegu - z płynącym strumykiem lub stawem, kamienistą drogą lub piaszczystą ścieżką i całą masą wiosennej zieleni, od traw, mchów i zarośli, ukwieconych ogródków, przez kwitnące jabłonie i drzewa.

Dodatkowy efekt - to ozdobienie połówki jajka metaliczną taśmą (jak w witrażu) oraz  imitacją lazurytu (lapis-lazuli), i to trudniejszym sposobem, bo "od spodu", czyli malowanie "na odwrót". Wbrew pozorom nie będzie to trudne, a przy znajomości kilku trików wręcz proste, przyjemne i zawsze skuteczne.

20190226_184120 copy 20190227_142619 copy jajko-pejzaz-mix

 

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Polecam, nie znam lepszych warsztatów!
Warsztaty u pani Małgosi są najlepsze ze wszystkich! Mamy wiele materiałów do wykorzystania, w efekcie każda praca jest inna, co daje nam inspirację na przyszłość. Podczas zajęć, pani Małgosia odpowiada na wszystkie pytania, podaje masę szczegółów więc zarówno debiutanci jak i bardziej zaawansowani korzystają z Jej wiedzy. Dowiadujemy się jakie materiały w danej technice można kupić gotowe oraz jak w tani sposób uzyskać zamienniki z podobnym efektem. Takie warsztaty, to kopalnia wiedzy plus cudowne prace. Za żadne skarby nie pozbędę się książki zrobionej na tych warsztatach!
Renata Salamon