Lazurytowe jajeczko z wiosennym pejzażem w środku

Termin

26 Marzec 2019 (wtorek), godz. 17:00 - 20:00

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Jajeczko z wiosennym pejzażem w środku to odpowiednik zimowego krajobrazu zamkniętego w banieczce. Ale teraz zamiast zaśnieżonych domków mamy do czynienia z kolorowymi domkami z ukwieconymi balkonami i oknami, zamiast śniegu - z płynącym strumykiem lub stawem, kamienistą drogą lub piaszczystą ścieżką i całą masą wiosennej zieleni, od traw, mchów i zarośli, ukwieconych ogródków, przez kwitnące jabłonie i drzewa.

Dodatkowy efekt - to ozdobienie połówki jajka metaliczną taśmą (jak w witrażu) oraz  imitacją lazurytu (lapis-lazuli), i to trudniejszym sposobem, bo "od spodu", czyli malowanie "na odwrót". Wbrew pozorom nie będzie to trudne, a przy znajomości kilku trików wręcz proste, przyjemne i zawsze skuteczne.

20190226_184120 copy 20190227_142619 copy jajko-pejzaz-mix

 

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Bardzo fajne miejsce na warsztaty
Bardzo fajne miejsce na warsztaty. Ciepło, miło, kolorowo, przyjemna atmosfera. Warsztaty prowadzi bardzo sympatyczna Pani Małgosia, która nie narzuca swojego zdania, a to się liczy. Posiada dużą wiedzę, często przekazuje informację wybiegające poza tematykę kursów. Na pewno wrócę tam nie raz. Pozdrawiam
Kasia Kmita-Przewoźnik