„Porcelanowy” chustecznik z efektem rdzy

Termin

12 Kwiecień 2019 (piątek), godz. 17:00 - 19:00

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Warsztaty dla początkujących dekupażystek: "porcelanowy" chustecznik z zardzewiałym wieczkiem. Poznamy kilka technik naraz:

  • porcelanowy efekt chustecznika uzyskamy stosując technikę serwetkową (dla chętnych wersja "na żelazko") i mocne lakierowanie
  • efekt rdzy na powierzchni - często stosowany w technice mixed mediowej

Przećwiczymy kilka sposobów klejenia serwetek bez zmarszczeń, co jest największym wyzwaniem początkujących dekupażystek. Poznamy kilka ułatwiających pracę tricków, sposobów wykończeń, dodatkowych zdobień.

20190321_165225 copy 20190321_165246 copy

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Brałam udział i jestem pod ogromnym wrażeniem
Brałam udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Małgosię w listopadzie 2017 i jestem pod ogromnym wrażeniem. Byłam uczestniczką warsztatów w różnych miejscach, poszukując czegoś ciekawego i oryginalnego ale zawsze był jakiś niedosyt, to nie było to.Trafiłam na bloga Pani Małgosi, zobaczyłam wykonane prace i postanowiłam skorzystać z jej wiedzy i .....łał...warsztaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Niesamowite umiejętności Pani Małgosi, kameralna atmosfera, kilku osobowa grupa, smakowita herbatka, w tle relaksacyjna muzyczka, spowodowała, że budziły się pomysły i powstawały niesamowite prace. Pani Małgosiu bardzo dziękuję. Na 100% będę często zaglądała do pracowni bo wierzcie mi - naprawdę warto, nie jest to czas stracony.
Halszka