Bombonierka Merry-Go-Round

Termin

13 Styczeń 2018 (sobota), godz. 11:00 - 13:30

Lokalizacja

Pracownia artystyczna, Fr. Nullo 7/11, Kraków

Warsztat archiwalny

Na warsztatach przerobimy szklany słój z pokrywką na piękną karuzelę Merry-Go-Round- o dowolnym przeznaczeniu: na cukierki, czekoladki, pierniczki, koraliki, artykuły papiernicze, biżuteryjne, pasmanteryjne, kuchenne, a nawet na śrubki i gwoździe.

Do wyboru będą rożne kształty: koniki, baletnice, elfy itp oraz cała masa ornamentów. Wykorzystamy foremki silikonowe ornamentowe i koronkowe, popatynujemy, pokolorujemy, pokręcimy się karnawałowo.

Wszystkie materiały, preparaty oraz szklana bombonierka w cenie kursu.

DSCF8548DSCF9182DSCF9184DSCF9176DSCF8563DSCF9516DSCF9514  20171025_200113

Chcesz wziąć udział w tych warsztatach?

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zobacz inne warsztaty
Wczytuję mapę...
Dziękuję Pani Małgorzacie
Dziękuję Pani Małgorzacie za wspólny czas przy "szklanej kuli z zimowym pejzażem w środku" :-). Czas spędzony w przesympatycznej atmosferze. Jestem zauroczona tym, co wykonuje Pani Małgosia. Mega wiedza i umiejętności!! Czas warsztatów wspominam baaardzo miło. Pani Małgosia z cierpliwością tłumaczyła i pokazywała poszczególne kroki pracy. Chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o szczegółach i Pani nauczycielka zaspakajała moją ciekawość. Kula jest przepiękna i chciałabym jeszcze wieeeele rzeczy się nauczyć, stąd plany moje, aby skorzystać z niejednego kursu u Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu za kurs i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie.
Dorota Wójcik